Пилотът на пловдивския "КА-2 Рейсинг Тийм“ Константин Маршавелов с Mitsubishi Lancer Evo X ще вземе участие в последния кръг от националния шампионат по автомобилизъм на затворен маршрут и писта. Състезанието ще се проведе през идния уикенд, като за втори път тази година домакин на надпревара от националния шампионат ще бъде писта "Дракон“, която се намира край пловдивското село Калояново.
Пловдивчанинът е седемкратен шампион на България. Той записа две победи от два старта през тази година. Първият успех бе на "Писта София“, където стартира шампионатът, а вторият Константин Маршавелов постигна преди две седмици на писта "Дракон“.
Към момента той е убедителен лидер в най-мощния клас "Макси“.
"Въпреки краткото време за подготовка между последните два старта, ние сме готови за състезанието. Желанието ми е да завършим сезона с победа“, бе краткият коментар на пловдивския пилот преди старта на последния кръг от шампионата.
Състезанието ще стартира утре (29 ноември), когато на трасето край Калояново ще се проведат квалификациите за място. В неделя са и самите стартове в отделните серии.















Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!