Локомотив Пловдив се раздели с още един от футболистите, които играха за отбора през последните 2 сезона. Става въпрос за нападателя Мартин Петков.
Както Plovdiv24.bg информира читателите си, 22-годишният футболист не замина с отбора за лагера в Боровец.
Мартин Петков използва личния си профил в Инстаграм, където публикува колаж от свои снимки от престоя си на "Лаута" и към него добави многозначителния текст "Благодаря ви".
Безпристрастната статистика показва, че нападателят има 40 официални мача с черно-белия екип, в които той е записал само една асистенция.












Plovdiv19261926
на 27.06.2025 г.
Прекрасно. Отървахме се от всички бабереци. Бизяк, Медвед, Мартин Петков...Има надежда за новият сезон.
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!