Настоящият собственик на Ботев (Пловдив) - Антон Зингаревич, придоби нов клуб.

Той стана съсобственик на арменския Алашкерт. Новината бе обявена в профила на арменците в социалните мрежи.

Руснакът подписа споразумение с Баграт Навоян, съгласно което двамата получават по 50% от клуба.

Проектът между двамата стартира през миналия сезон с друг клуб от елита на Армения - Ван.

Сега двамата се местят в Алашкерт, а с тях пристигат треньорският щаб и футболистите на Ван.