Ръководството на ПФК Ботев Пловдив разпространи декларация след сутрешната публикация на Plovdiv24.bg.

Ето какво написаха "жълто-черните" шефове:

Уважаеми ботевисти,

Във връзка с недопустимите действия на г-н Георги Манолов, позволил си за пореден път своеволия от името на клуба, създавайки и разпространявайки неотговарящи на имиджа му публикации в социалните мрежи, ви уведомяваме, че от днес същият вече не е служител в ПФК "Ботев“.

С уважение,

Ръководството на ПФК "Ботев“