Отборът на Ботев (Пловдив) предприе интересен ход преди днешната визита на Берое в Стара Загора.
"Жълто-черните" не са на режим под Аязмото, каквато е обичайната практика за гостуването на "заралии".
Вместо това "канарчетата" ще тръгнат от "Коматево" няколко часа преди мача и ще бъдат директно на стадиона, без да имат почивка в хотел.
Двубоят Берое - Ботев е днес от 17:45 часа.