Ръководството на ПФК Ботев пусна паркобилети за предстоящия мач с Берое.

Желаещите да спират на територията на "Колежа" ще трябва да заплатят по 10 лева.

Пропуските са налични онлайн в системата за билети на kolezha.bg.

Двубоят Ботев - Берое е в неделя от 15:15 часа.