Ботев (Пловдив) играе на най-новия и модерен стадион в България, след като "Христо Ботев“ бе открит преди 2 години.
Въпреки че в първите мачове след откриването посещаемостта бе изключително висока, тя постепенно спадна. Това стана факт преди забраната на Антон Зингаревич да влиза в България и рухването в представянето на "канарчетата“.
Капацитетът на "Колежа“ е 18 777 места. След откриването му, в 36-те мача бе регистрирана средна посещаемост от 5 955 души на среща, съобщава "Мач телеграф".