ПФК Ботев Пловдив пусна томбола с безплатни билети за предстоящото домакинство на Септември (София).
"Жълто-черните" публикуваха пост с условия за участие в профила на клуба в instagram.
Ръководството на "канарчетата" раздава 10 безплатни билета, които ще бъдат спечелени от петима участници.
Двубоят Ботев - Септември е в събота от 14:00 часа на стадион "Христо Ботев" в Пловдив.
"Не изпускай шанса си!", написаха от ПФК Ботев.