Душан Керкез продължава да няма загуба от Левски. През този сезон начело на Ботев той победи "сините“ с 1:0 на "Колежа“ и направи 1:1 с тях на "Герена“.

През миналия пък води "канарчетата“ само в гостуването на "сините“, което отново завърши 1:1.

Той е първият наставник на "жълто-черните“ който след 3-я си шампионатен мач начело на Ботев срещу Левски няма загуба.

Интересното е, че босненският специалист е без поражение начело на Ботев и в сблъсъците с другия най-голям съперник на "канарчетата“ – Локо Пловдив.

Срещу "черно-белите“ също има една победа и две ремита, съобщава "Мач Телеграф".