Ръководството на ПФК Ботев (Пловдив) изказа благодарност към привържениците, които подкрепиха отбора при вчерашното равенство 1:1 срещу Левски на стадион "Георги Аспарухов".

От клуба публикуваха кратко видео и снимки след мача пред сектора за гости, когато фенове и футболисти пяха заедно.

"Благодарим на всички, които подкрепят клуба без значение от обстоятелствата! Благодарим ви за подкрепата от първата до последната минута!", написаха от ПФК Ботев в официалната си страница във Фейсбук.