От организацията "Клуб на Привържениците на Ботев Пловдив" публикуваха призив за предстоящия мач с Арда.

Ето какво написаха от "жълто-черната" формация:

Уважаеми ботевисти,

Ботев Пловдив приема Арда Кърджали в ключов мач от първенството на България тази неделя от 12:00 ч.

Победата е жизнено необходима не само за класирането на отбора, който все още е в борбата за медали и европейските турнири, но също за морала и честта на фенове и футболисти.

От футболния клуб стартираха и продажбите на билети, а за всички дами входът ще бъде свободен по повод празничния 8-и март.

Не ви каним и не ви призоваваме - знаем, че ще бъдете там!

Само Ботев!