След края на мача между Лудогорец и Ботев (Пловдив), бе изтеглен жребият за полуфиналите за Купата на България.

Първата двойка противопоставя Ботев (Враца) и Лудогорец (Разград), като първият мач ще е във Враца.

Във втория сблъсък ще се срещнат Черно море и ЦСКА, а първата среща е във Варна.