Клуб на привържениците на Ботев Пловдив публикува обръщение в часовете преди сблъсъка с Лудогорец за Купата на България.

Ето какво написаха от организацията в социалните мрежи:

Ботевисти,

Днес нашият "Ботев" се изправя срещу "Лудогорец" в един четвъртфинален мач в защита на Купата на България.

При равенство в редовното време, се играят две продължения по 15 минути, а при продължаващо равенство и след края на продълженията, се изпълняват дузпи.

Както винаги, и както навсякъде, ще подкрепим отбора в Разград. Нека останалите канари имат вярата, макар и отдалеч, че можем отново да Я прегърнем!

"Най-силното оръжие на земята е възпламенената душа!"

Да върнем искрата - заедно за "Ботев", за Пловдив и за себе си!