Ботев (Пловдив) продължава да е много активен по темата с криптовалутата биткойн, видя Plovdiv24.bg.

Официалният профил на "жълто-черните" в социалната мрежа Х буквално е превърнат в информатор на тема биткойн.

Огромен процент от публикациите в акаунта на "канарчетата", който дори е верифициран като официален, е на тема биткойн.

Само в днешния ден от ПФК Ботев Пловдив са публикували два поста, нямащи нищо общо с футболния клуб и представянето на тима.

И двете публикации, в които са използвани футболисти на мъжкия отбор, са относно курса на валутата спрямо долара, като отчитат неговото движение.

В предишните дни присъствие правят безумни публикации на тема биткойн и хокей на лед, Бен Уайт (от Арсенал) и заплатите на футболистите във Висшата лига (изчислени в биткойн).