Фенове на Ботев от групата Bultras Offensive публикуваха призив за предстоящия мач с ЦСКА.

Ето какво написаха "жълто-черните" привърженици:

ВРЕМЕ Е ЗА БИТКА!

Бултраси, СЪБОТА, 15:00 – е денят на мача! На Колежа се изправяме срещу един шопски отбор, но тук, в Пловдив, само един отбор диктува правилата – БОТЕВ!

Колежа трябва да гори!

Гласовете ни трябва да ехтят!

Отборът ни трябва да усети подкрепата ни!

Този мач не е просто поредният двубой – това е среща за нашата чест, нашата страст, нашия град!

Всички на Колежа!

От първата до последната минута – Нека ПЕЕМ, ВОДИМ, ПОДКРЕПЯМЕ И ДА ПОБЕДИМ! Вече показахме, че можем!

САМО БОТЕВ!