Единият от двамата изпълнителни директори на Ботев (Пловдив) - Константин Ганев награди преди мача с Хебър двамата победители в конкурса за дизайн на клубни артикули.
Те получиха абонаментна карта за сезон 2024/25, официалния екип на клуба, подписан от всички играчи, както и възможност за посещение на тренировка на представителния мъжки отбор.
"Благодарим им за приноса!", написаха от ПФК Ботев.