Отборът на Ботев (Пловдив) поднови тренировки след кратка почивка и вече мисли единствено за двубоя с Лудогорец за Суперкупата във вторник.

Всички футболисти се включиха в заниманието, което се проведе от 16:00 часа на клубната база "Никола Щерев - Старика".

Преди тренировката целият щаб и футболистите поздравиха домакина на отбора Георги Чакъров за рождения му ден.

Днес "канарчетата" тренират двуразово.