Ботев (Пловдив) стартира днес втората част от предсезонната си подготовка.

В 14 часа "жълто-черните“ ще отпътуват с директен полет от София за Анталия.

В турския курорт Белек "канарчетата" ще останат до 28 януари, като за това време те ще проведат 6 контролни срещи.

Това означава, че "жълто-черните" ще заложат повече на игровата подготовка, отколкото на тренировъчния процес.

Ето и програмата на Ботев:

16.01 – Лех Познан (Полша)

19.01 – Чукарички (Сърбия)

22.01 – Криля Советов (Русия)

23.01 – Спартак Търнава (Словакия)

26.01 – Енисей (Русия)

27.01 – Термалица (Полша)