Двама от основните футболисти на Ботев (Пловдив) - Антоан Конте и Константинос Балоянис, започнаха подготовка наравно със своите съотборници, след като в последните дни бяха с вирусно заболяване, което им попречи да вземат участие в тренировките.

Към защитниците има оферти и е много вероятно да напуснат клуба още през зимната пауза, съобщава Sportal.

Утре "жълто-черните" заминават за Турция, където ще протече основната част от подготовката им за пролетния полусезон.

В югоизточната ни съседка отборът на Душан Керкез ще изиграе общо 6 контролни срещи.