Отборът на Ботев (Пловдив) продължава с тренировките на клубната база.
"Жълто-черните" провеждат двуразови занимания във фитнеса и на терените на комплекса.
Във вторник пловдивчани заминават на подготвителен лагер в Анталия.
Отборът на Ботев (Пловдив) продължава с тренировките на клубната база.
"Жълто-черните" провеждат двуразови занимания във фитнеса и на терените на комплекса.
Във вторник пловдивчани заминават на подготвителен лагер в Анталия.
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!