Ботев (Пловдив) стартира днес зимната си подготовка. Първото занимание е планирано да се проведе на базата в "Коматево".

Ето какво написаха "жълто-черните" в социалните мрежи:

Днес, точно в 15:00 часа, Душан Керкез ще изведе възпитаниците си за първа тренировка за 2025 година на клубната ни база "Никола Щерев - Старика".