Душан Керкез бързо намери заместник на Александър Петрович, който напусна Ботев (Пловдив).

По информация на Plovdiv24.bg наставникът на "канарчетата" е взел в щаба си Доминик Бершняк.

43-годишният словенец се представи много слабо начало на дублиращия отбор на "жълто-черните", като в страната му го свързваха с отбора на Белтинци.

Изглежда обаче Доминик Бершняк ще получи повишение въпреки безобразните си резултати и ще се присъедини към екипа на Керкез.