Ботев (Пловдив) обяви посещаемостта на последния шампионатен мач за годината.

Ето какво написаха "канарчетата" за двубоя срещу Лудогорец на "Колежа":

5045 привърженици видяха на живо края на исторически силната година на Ботев.

Благодарим ви!