Ботев (Пловдив) обяви посещаемостта на последния шампионатен мач за годината.
Ето какво написаха "канарчетата" за двубоя срещу Лудогорец на "Колежа":
5045 привърженици видяха на живо края на исторически силната година на Ботев.
Благодарим ви!
Ботев (Пловдив) обяви посещаемостта на последния шампионатен мач за годината.
Ето какво написаха "канарчетата" за двубоя срещу Лудогорец на "Колежа":
5045 привърженици видяха на живо края на исторически силната година на Ботев.
Благодарим ви!
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!