Клуб на привържениците на Ботев Пловдив отправи призив преди последния мач на "канарчетата" за годината.

Ето какво написаха феновете в социалните мрежи:

Ботевисти, очакваме ви - рамо до рамо, в последния мач за 2024 г.!

Нека запалим искрата за пореден път! За Ботев, за Пловдив, за самите нас!

17 ч., стадион "Христо Ботев", Ботев Пловдив - Лудогорец