Трима от най-важните играчи на Локомотив (София) няма да вземат участие в предстоящия мач за Купата с Ботев (Пловдив).

Това са Анисе Бру, Нтоналнто Атска и Лука Иванов, които са наказани за натрупани жълти картони.

Тримата са основна част от състава на Антон Велков, а по този начин "столичните железничари" ще са доста отслабени за предстоящия сблъсък.

Двубоят Локо София - Ботев е в неделя от 13:00 часа в столичния квартал "Надежда".