Президентът на Локо Христо Бонев е повален от грип преди домакинството на Сливен днес. Зума цяла седмица не е стъпвал на Лаута, а си стои вкъщи.
Изписаха ми антибиотици. Надявам се да съм в състояние да присъствам на мача със Сливен, заяви Зума.
Президентът на Локо Христо Бонев е повален от грип преди домакинството на Сливен днес. Зума цяла седмица не е стъпвал на Лаута, а си стои вкъщи.
Изписаха ми антибиотици. Надявам се да съм в състояние да присъствам на мача със Сливен, заяви Зума.
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!