Ръководството на Ботев благодари на привържениците, които подкрепиха отбора при гостуването на шампиона  Лудогорец в Разград. Въпреки загубата с 0:3 футболисти и привърженици пяха заедно след края на срещата на "Хювефарма арена".

Както вече информирахме читателите си, "канарите" бяха без капитана Ивелин Попов, Николай Минков, Димитър Тонев, Андрей Йорданов и Ехие Укаки.

"Ботев се подкрепя с еднаква страст във всеки момент и при всеки резултат. Ботев е вечен!", написаха от ПФК Ботев в официалната си страница във Фейсбук и публикуваха многозначително видео.

Гледайте в прикачения файл как феновете на Ботев изпратиха футболистите след края на мача в Разград!