Ботев (Пловдив) се обърна към своите фенове два дни преди мача с Лудогорец.

В неделя "жълто-черните" гостуват в Разград в пряк сблъсък с лидерите в класирането.

"Канарчетата" призоваха привържениците да подкрепят отбора във важния мач.

"В неделя Ботев се изправя срещу Лудогорец в битка на върха в класирането. Вашата подкрепа ще ни е нужна и в Разград.", написаха от клуба в социалните мрежи.