Клуб на Привържениците на Ботев Пловдив публикува интересен пост часове преди днешното дерби с Локомотив.
Ето какво написаха "жълто-черните" фенове:
Пеем, Бием, Пием!
Заедно за клуб, отбор и президент!
Клуб на Привържениците на Ботев Пловдив публикува интересен пост часове преди днешното дерби с Локомотив.
Ето какво написаха "жълто-черните" фенове:
Пеем, Бием, Пием!
Заедно за клуб, отбор и президент!
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!