Феновете на Локомотив по традиция ще надъхат футболисти и треньори преди дербито срещу вечния съперник Ботев. Това ще стане по време на последната тренировка на черно-белите преди мача.

Тя ще е в събота от 13,15 часа на централния терен на стадиона "Локомотив", а дербито на Пловдив е в неделя от 12,30 часа също на "Лаута".

Ето какво написаха по темата "черно-белите" привърженици от фракцията "Трибуна Бесика":

За славата на Пловдив!

Последна стъпка преди голямата битката - събота, 13:15 стадион “Локомотив".

С цялото си сърце аз обичам те!