Феновете на Локомотив Пловдив от фракцията "Трибуна Бесика" използваха официалната си страница във Фейсбук, за да благодарят на локомотивците, които дариха средства за хореография в предстоящото дерби на Пловдив.

Мачът срещу Ботев е в неделя от 12,30 часа на "Лаута". От Трибуна Бесика направиха и отчет за събраната сума.

Plovdiv24.bg публикува без редакторска намеса съобщението на "Трибуна Бесика":

Благодарим Ви!

Преизпълнен таргет с близо 1300лв. над обявената сума от 7000лв. Това означава много за нас и ни задължава да бъдем максимално отговорни по време на битката за Пловдив. Обещаваме да направим всичко по силите си, за да реализираме идеите си с най-високо качество.

Очаквайте финален отчет в идната седмица, ето и описание без пълната разходна част към момента:

Приходи от мача с ЦСКА-София - 747.00 лв.

Допълнителни дарения на каса - 3356.00 лв

Дарение по сметка от Янка Янкова - 100.00 лв.

Дарение по сметка от Данаил Михайлов - 300 лв.

Дарение от всички групи - 3860.00 лв

ОБЩО = 8363.00 лв