Ботев (Пловдив) обяви колко зрители са посетили шампионатния мач с Ботев (Враца).

Според информацията от "жълто-черните", точно 3325 души са видели успеха с 3:1 над врачани.

Въпреки множеството призиви през седмицата, стадионът не се напълни, а мачът със зелените бе един от най-слабо посетените на "канарчетата" от началото на сезона.

Ето какво написаха от ПФК Ботев:

Кръг след кръг и мач след мач Ботев пише история.

Днес 3325 души видяха на живо още една стъпка в правилната посока.

Благодарим на всеки, който в мразовития ноемврийски ден не пропусна да подкрепи любимия Ботев.