Крайните фенове на Ботев Пловдив се разделиха. Това става ясно от съобщение в социалните мрежи.

Ето какво гласи публикацията без редакторска намеса:

След среща между обединени фракции Бултрас и поради различия във вижданията за развитието на нашата трибуна, част от групите, членуващи в Бултрас, решихме за неопределен период от време да подкрепяме любимия си отбор от корнера между Трибуна Изток и Трибуна Юг.

Само Ботев!