Ботев (Пловдив) започва съвместна дейност с образователните институции в Пловдив.

​Това е поредна стъпка за утвърждаване на доверието в себе си и доказателство, че Ботев е обществено ангажирана институция, а не само футболен клуб, съобщават "жълто-черните".

Сред обсъжданите теми с директори, учители и представители на редица учебни заведения в Пловдив беше и превенцията на насилието и хулиганството сред подрастващите.

Основна тема на събитието беше футболното училище на "канарчетата", което беше презентирано от Михаел Ангелов и Даниел Коен.