Ботев Пловдив ще трябва да развърже сериозно кесията си, за да привлече полузащитника Карлос Алгара от Берое.

Интересът на "канарчетата" към Алгара е много сериозен. От Ботев Пловдив следят изкъсо изявите на испанския футболист и всеки кръг гледат мачовете на Берое именно заради Алгара.

Халфът е хванал окото на целия спортен мениджмънт на Ботев Пловдив, начело със спортния директор Артур Платек, съобщава Kotasport.

На този етап е ясно, че Берое няма лесно да се разделя със своите футболисти и се очаква да поиска за Алгара поне 1 милион лева.