Феновете на Ботев (Пловдив) напомниха за своя хореография, свързана с Хелоуин.

"Жълто-черните" издигнаха плаката при визитата на Берое (Стара Загора) през 2018 година.

В сектора за гости бултрасите написаха: "Будителите наши извръщат глави! Тиквите вече на мода били!".

В днешния ден привържениците на най-стария футболен клуб добавиха: "Семейство, родина, история! Помним и вярваме!".