Дисциплинарната комисия към БФС обяви наказанията след поредния кръг в родния футбол.

Ботев (Пловдив) отнесе глоба от 3000 лева за обидни скандирания, а Константинос Балоянис е наказан с един мач за натрупани жълти картони.

"Жълто-черните" са глобени и за не качен видеозапис на футболната среща в електронната платформа при U17, като санкцията е 125 лева.

Ето и всички решения:

За обидни и нецензурни скандирания, на основание чл.37, ал.1, т.26, б. Б от ДП /2024/2025/ – ДК наказва ПФК "Ботев" гр. Пловдив с имуществена санкция в размер на 3000 лева.

U17: За не качен видеозапис на футболната среща в електронната платформа, на основание чл.37, ал.1, т. 23 от ДП /2024/2025/ – ДК наказва ПФК "Ботев“ гр. Пловдив с имуществена санкция в размер на 125 лева.