Ботев (Пловдив) обяви 10 000 продадени билета за предстоящото дерби с Левски (София).
Във вчерашния ден "сините" съобщиха, че всичките 1800 пропуска за гостуващия сектор са разграбени.
"Бъди там, подкрепи отбора.", написаха от ПФК Ботев.
Ботев (Пловдив) обяви 10 000 продадени билета за предстоящото дерби с Левски (София).
Във вчерашния ден "сините" съобщиха, че всичките 1800 пропуска за гостуващия сектор са разграбени.
"Бъди там, подкрепи отбора.", написаха от ПФК Ботев.
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!