Клуб на привържениците на Ботев Пловдив стартира кампания за набиране на средства за предстоящото дерби с Левски (София).

Ето какво написаха "жълто-черните" фенове:

Канари,

На 5.10 ни предстои дерби с най-големия ни исторически противник - отборът от Подуяне. Сигурни сме, че стадион "Христо Ботев" отново ще е пълен до краен предел и атмосферата ще е на ниво.

Както подобава на подобен мач сме длъжни да организираме нова запомняща се хореография. Всеки, който желае да подпомогне кампанията за набиране на средства, може да го направи чрез познатите начини:

1) Чрез банков превод по сметката на КПБП:

IBAN: BG11UNCR70001522124939

SWIFT (BIC): UNCRBGSF

Сдружение КПБП

2) Чрез електронната система за разплащане пейпал на: paypal@kpbp.bg

Само Ботев!