Във връзка с предстоящия двубой между Ботев и Спартак (Варна) днес на Футболен комплекс "Никола Щерев – Старика“, от "жълто-черния" клуб направиха уточнение.

Право на паркинг на комплекса имат притежателите на сезонни карти за паркинг на стадион "Христо Ботев“, както и притежателите на сезонен абонамент за някой от скайбоксовете на стадион "Христо Ботев“.

Билети за мача ще се продават от 19:00 часа на касата пред базата.