Спартак приема Черноморец в мач от втори кръг на Югоизточна Трета лига. Мачът е утре от 18:30ч. на Футболен комплекс "Спартак", на който Спартак вече ще домакинства.

През този сезон двубоите на "гладиаторите" ще бъдат с вход 7 лева за всички трибуни и гостуващи фенове, а за ВИП трибуната входът ще е 15 лева.

Пенсионери над 65г. и ученици до 14г. влизат безплатно. Футболен комплекс "Спартак" ще отвори врати в 17:30ч.

"Подкрепете Спартак, за да може заедно да постигнем целта си - влизане във Втора лига.", призоваха от клуба.