Клуб на привържениците на Ботев Пловдив разпространи декларация преди сблъсъка с Жрински Мостар.

"Жълто-черните" фенове призоваха за пълен стадион срещу босненците в първия сблъсък от Лигата на Конференциите.

Ето и пълното изявление:

След победата над Крумовград с 0:1 е време да се приготвим за нови европейски емоции.

В четвъртък от 21ч. се изправяме срещу Зрински Мостар в нашия дом - стадион "Христо Ботев". Призоваваме колкото може повече фенове да подкрепят отбора в това изключително важно домакинство. Европейските вечери на Колежа се превърнаха в реалност, а бяха далечна мечта преди 2 години. Надяваме се от тук нататък да се превърнат в ежегодни преживявания, като още този сезон имаме страхотен шанс да атакуваме основната схема на Лигата на конференциите.

Удоволствието е голямо, Ботев играе през 3-4 дни, турнирните битки следват една след друга. Стадионът ни е пълен или почти пълен всяка седмица-какво повече трябва на един ботевист?

Ще се видим на 08.08!

Само Ботев!