Феновете на Локомотив Пловдив от фракцията "Трибуна Бесика" използваха официалната си страница във Фейсбук, за да благодарят на привържениците, които подкрепяха отбора в дербито срещу Ботев от сектора за гости на стадион "Христо Ботев".
Plovdiv24.bg публикува без редакторска намеса позицията на "Трибуна Бесика":
Степени на звука:
Шумно, по-шумно, концерт на Металика, публиката на Локомотив!
Поклон пред Вас - сърцето и душата на Пловдив!
Радваме се, че и “домакините" ни слушаха цял мач, понеже друго не се чуваше! Все пак лекцията беше безплатна!