Отборът на Ботев (Пд) отлетя за Атина, където утре ще гостува на местния гранд Панатинайкос в първи двубой от втория предварителен кръг на Лига Европа.

"Канарчетата“ се качиха на чартърен полет от летище София. В групата има и привърженици, които ще подкрепят тима от трибуните на Олимпийския стадион. Мачът е утре от 21,00 часа.

"Дестинация Атина. Все още може да се запишете за билети за утрешния мач с Панатинайкос", написаха от ПФК Ботев в официалната клубна страница във Фейсбук.