Отборът на Ботев (Враца) представи екипа за новия сезон.
Врачани се обърнаха към своите фенове преди сблъсъка с Ботев (Пловдив).
Ето какво написаха "зелените":
Скъпи фенове на Ботев Враца, представяме ви един от новите екипи на нашия отбор за предстоящия сезон!
Екипът ни е нашия облик и е важен за нас, но по-важна е играта на терена!
Нашите момчета са силно мотивирани за предстоящите мачове, както и цялото ръководство! Очакваме трибуната пълна на мача в неделя срещу Ботев Пловдив!