Ботев (Пловдив) се похвали с "Биткойн армия". По време на мача с Марибор на трибуните имаше биткойнъри, които развяваха знамена на Трибуна Изток.

Ето какво написаха от клуба:

Нашата Биткойн армия от мача с Марибор.

Всички заедно и този четвъртък на стадиона.

Марибор срещу Ботев на "Колежа“ на голям екран с вход свободен, специална програма, DJ и награда за един късметлия в края на мача.