Спартак (Пловдив) и дублиращият отбор на Локомотив завършиха 0:0 в контрола.

Спарингът се игра на стадион "Пловдив", а двата тима бяха затруднени от високите температури под тепетата.

Това бе третата контрола за "гладиаторите" от началото на лятната подготовка.