Антон Зингаревич бе забелязан на трибуните по време на първата контрола на Ботев (Пловдив).

В нея "канарчетата" се наложиха с 1:0 над Берое с гол на Уме Емануел.

Руският президент на "жълто-черните" бе заел мястото си в един от скайбоксовете на стадион "Христо Ботев".

Днес пловдивчани заминават на подготвителен лагер в Правец.