Половината фенове на Ботев с абонаментни карти подновиха пластиките си и за новия сезон. Това обявиха от футболния клуб в социалните мрежи.

Ето какво написаха "канарчетата":

Над 50% от абонаментните карти за сезон 24/25 вече са подновени.

Останалите, които искат да подновят картите си, имат още 3 дни.

Свободната продажба започва на 14 юни.