Половината фенове на Ботев с абонаментни карти подновиха пластиките си и за новия сезон. Това обявиха от футболния клуб в социалните мрежи.
Ето какво написаха "канарчетата":
Над 50% от абонаментните карти за сезон 24/25 вече са подновени.
Останалите, които искат да подновят картите си, имат още 3 дни.
Свободната продажба започва на 14 юни.