Един от новоназначените директори на Ботев (Пловдив) в последните месеци замина на работно посещение в Централна Америка, научи Plovdiv24.bg.
Биткойн директорът на "канарчетата" Георги Манолов пристигна в Ел Салвадор и се похвали със снимка в една от социалните мрежи.
Шефът на "жълто-черните" позира със суичър, на който са свързани футболният клуб и валутата.
"Отивам на две биткойн срещи и множество продуктивни срещи с толкова много държавни, местни и чуждестранни предприемачи и строители.", написа още Манолов.
Любопитното е, че преди две години Ел Салвадор стана първата държава, която направи биткойн своя официална валута.